Biz Çeki Demiri monte  Uzmanıyız Land Rover Çeki Demiri Ankara

[supsystic-gallery id=2 position=center]

Biz Land Rover Çekme Çeki Demiri monte  Uzmanıyız

Land Rover’ınız için mükemmel çeki demirini için

USTA MÜHENDİSLİK İLE İRTİBATA  GEÇİNİZ

Land Rover, uzun süredir 4×4 araçların ve lüks SUV’ ların premium üreticisi olarak kabul edilmektedir. 1948’de tanıtılan şirket, Freelander , Range Rover , Discovery Sport ve Defender gibi bazı fantastik modelleri piyasaya sürdü

LAND ROVER FREELANDER ÇEKİ DEMİRİ TAKMA MONTAJI VE ARAÇ PROJE USTA MÜHENDİSLİK ANKARA

Yukarıda belirtilenler de dahil olmak üzere Land Rover aracınız için çok çeşitli çeki demiri ve çekme elektrik donanımı tedarikçilerim izde mevcuttur oluyorlar . Bu araçlar, güçlü motorları ve güçlü şasileri sayesinde römorklar, atlar, karavanlar ve diğer eşyalar için harika adaylardır.

Land Rover’ ınızın modeline bağlı olarak, çeki demir hem kuğu boyunlu hem de flanş tipi çeki çubuklarında sabit ve sökülebilir olarak mevcuttur. Bu çeki çubukları, doğrudan her çeki çubuğu üreticisiyle iş yaptığımız için Tip Onaylı dır – bu nedenle aracınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış çeki demirlerini kullanırız

Bazı Land Rover modellerinde, boyun çıkarıldığında çıkarılabilir bir çekme çubuğunu gizlemek için tasarlanmış, arka tamponda panelde bir klips bulunur. Daha önce hiç çekme çubuğu takmayı düşünmediyseniz paneli fark etmemiş olabilirsiniz, bu nedenle orada olup olmadığını kontrol etmek her zaman en iyisidir. Aracınızda bu varsa, en iyisi ayrılabilir çeki demiri seçeneğini seçmektir, çünkü çok düzgün bir çekme çubuğu kurulumu sağlar.

Aracınızda park sensörleri varsa, sensörler çekme çubuğu boynunu algılayabileceğinden, sabit flanşlı  çekme çubuğundan kaçınmak her zaman en iyisidir. Sabit bir kuğu boynunda, park sensörlerinin etkinleştirilmeyeceğini garanti edemeyiz ve bu nedenle çıkarılabilir Kuğu Boynu ve Çıkarılabilir Flanş lı Çekme Çubukları mevcuttur.

USTA MÜHENDİSLİK Uzman çeki demiri Montajcınız,

ARAÇ PROJE FİRMANIZ size uygun bir zamanda  iş Fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken  aramak

İŞ TELEFONU:053231188994